Przedsiębiorstwo ARKADA-KOD Spółka Jawna

Przedsiębiorstwo ARKADA-KOD Spółka Jawna to producent zaawansowanych technologicznie konstrukcji okienno – drzwiowych, w tym przeciwpożarowych (ppoż) aluminiowych. Firma działa na rynku od 1996 roku.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wykonanie prac związanych z realizacją inwestycji elewacyjno-fasadowych i termomodernizacyjnych. Nieodłącznym elementem obsługi, którą oferujemy naszym klientom jest doradztwo techniczne. Ogromny postęp technologiczny powoduje, iż niezbędne staje się indywidualne projektowanie stolarki i ślusarki do potrzeb inwestorów. Nasza specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam doradzać w wyborze jak najlepszych, sprawdzonych i przystępnych finansowo rozwiązań. Specjaliści naszej firmy bez trudu podpowiedzą Państwu w jaki sposób skutecznie zabezpieczyć się przed włamaniem, jak zminimalizować utratę ciepła oraz w jaki sposób prawidłowo rozwiązać system wentylacji.

W trakcie trwania naszej działalności zaliczyliśmy już kilkaset zrealizowanych zamówień publicznych. Ich zakres obejmował kompleksowe remonty oraz montaż ślusarki i stolarki w budynkach. Jest to najlepsze świadectwo możliwości naszej firmy. Co więcej, posiadamy także ambicje i chcemy wciąż się rozwijać. Dzięki temu wychodzimy naprzeciw potrzebom zarówno osób prywatnych jak i klientów instytucjonalnych.  Zapraszamy do obejrzenia podstron z REALIZACJAMI.  Znajdą tam Państwo efekty naszych prac, które są najlepszym dowodem Naszego profesjonalizmu.

Nasze przykładowe realizacje

W tym miejscu znajdziesz przykłady zastosowań systemów aluminiowych dla Naszych klientów.
Każda  Nasza  realizacja to  powód do  dumy.

Nasi Partnerzy

Doceniając znaczenie partnerskiej współpracy przy realizacji swoich działań współpracujemy z wiodącymi liderami branży konstrukcji i akcesoriów okienno – drzwiowych.