Project Description

Wymiana okien w elewacjach wewnętrznych / Kompleksowy remont witryn i drzwi wejściowych

Robota budowlana polegająca na wymianie okien w elewacjach wewnętrznych na okna aluminiowe z profili PONZIO PE 78.

System ten jest przeznaczony do konstrukcji okien o bardzo wysokich parametrach izolacyjności termicznej.  Materiały i technologie użyte do realizacji przedmiotu umowy spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Przebudowa stref wejścia z  wykorzystaniem  konstrukcji aluminiowych Aluprof.  Zastosowaliśmy tutaj system MB 70 DPA  z drzwiami podnoszono przesuwnymi systemy MB 59HS . System MB-59HS daje duże możliwości konstrukcyjne w zakresie drzwi podnoszono-przesuwnych, a  jednocześnie jest rozwiązaniem zoptymalizowanym pod względem budowy oraz wymiarów profili skrzydeł i ościeżnic. Parametry drzwi wykonanych z jego elementów cechuje wysoka izolacja termiczna, akustyczna oraz szczelność na wodę i powietrze, dzięki czemu system ten spełnia wszelkie wymogi dotyczące oszczędzania energii i ochrony środowiska.

Zakres rzeczowy obejmował również: wymianę podokienników wewnętrznych na nowe z naturalnego granitu, uzupełnienie ubytków w ścianach i nadprożach oraz malowanie ścian.

Detale Projektu

DATA

06 lipiec 2015

KLIENT

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

TYP PROJEKTU

zamówienie publiczne

Galeria Projektu

Kontakt z nami

Dział wsparcia technicznego zapewnia naszym klientom wsparcie technologiczne i konsultację przy rozwiązywaniu problemów technicznych. W przypadku zaistnienia jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

IMIĘ *
NAZWISKO *
E-MAIL ADRES *
NR TELEFONU

TEMAT

JAK MOŻEMY CI POMÓC?